Współpraca dla firm

Szanowni Państwo,

     z ogromną przyjemnością pragniemy przedstawić Państwu ofertę sponsorską oraz zachęcić do współpracy w charakterze sponsora MISTRZOSTW DOLNEGO ŚLĄSKA w kartingu halowym 2017, które odbędą się 21 maja 2017r.

     Poprzednie edycje zawodów cieszyły się dużą popularnością. Adrenalina związana ze sportową rywalizacją gwarantowała ogromne emocje nie tylko zawodnikom, ale również kibicom, którzy mocno zaciskali kciuki za swoich najbliższych. Udział w zawodach wzięło prawie 50 zawodników z całej Polski, których dopingowały rodziny oraz znajomi. 

Ogromna satysfakcja uczestników z przebiegu zawodów oraz chęć bezpośredniej rywalizacji w duchu sportowym zachęciła nas do organizacji kolejnej edycji zawodów. Organizowany przez nas zawody wpisały się w kalendarz stałych imprez, nie tylko w lokalnym środowisku kartingowym, ale w całej Polsce. Nasze imprezy cykliczne przyciągają zarówno profesjonalnych kierowców kartingowych startujący w różnych seriach, ale także amatorów, dla których jazda gokartem to nie tylko aktywny wypoczynek, ale także niebywała przeżycie oraz doskonały sposób na podnoszenie swoich umiejętności w jeździe cywilnym pojazdem. Wszystkim uczestnikom staramy się dostarczać emocji na najwyższym poziomie.

Sport to bardzo ważna dziedzina życia. Wiele firm i instytucji bardzo chętnie wspiera działalność sportową w zamian za prezentacje w trakcie imprez sportowych swojej nazwy oraz logo firmy. Wzmacnia to pozycję na rynku oraz w środowisku społeczności lokalnej. Istotą każdej marki sportowej, również marki Wrocław Racing Center jest jakość i siła pozytywnych skojarzeń jakie wywołuje. Czynniki te wywierają wpływ na przywiązanie naszego klienta do danej marki. Organizacja przedsięwzięć sportowych na dużą skalę byłaby wyjątkowo trudna bez wsparcia sponsorów – firm, które biznes postrzegają nie tylko przez pryzmat dochodów, dla których wspieranie wydarzeń sportowych jest czymś znacznie poważniejszym: częścią społecznej odpowiedzialności.

Państwa obecność w naszym projekcie jako Sponsora Mistrzostw Dolnego Śląska, będzie doskonałą promocją jak i utrwali Państwa wizerunek, jako aktywnej marki na rynku a Nam pozwoli na świadczenie usług na jeszcze wyższym poziomie i będzie dla Nas jednocześnie poparciem z Państwa strony i wyróżnieniem dla podejmowanych przez Nas inicjatyw.

     Dysponujemy licznymi, skutecznymi narzędziami promocyjnymi i reklamowymi. Sponsorom – w zakresie adekwatnym do zaangażowania finansowego – zapewniamy obecność w kampaniach promocyjnych. Proponujemy też ciekawe formy niestandardowej promocji, dostosowane do specyfiki i potrzeb naszych sponsorów.

W ramach sponsoringu ze swojej strony oferujemy:
 
Sponsor tytularny
– nazwę w tytule imprezy;
– udostępnienie niezbędnego miejsca pod stoisko reklamowe (sprzedażowe) w poczekalni toru;
– baner reklamowy (wielkogabarytowy) na hali (1 rok);
– roll-up reklamowy oraz materiały promocyjne w poczekalni toru (1 rok);
– rabat 20% rabatu dla pracowników na przejazdy gokartami (1 rok);
– promocję w mediach społecznościowych i www.;
– mailing do ponad 45 tyś naszych klientów;
– spot reklamowy w poczekalni toru;
 
Sponsor nagród finansowych
– baner reklamowy (wielkogabarytowy) na hali (1 rok);
– roll-up reklamowy w poczekalni toru (1 rok);
– promocja w mediach społecznościowych oraz stronie www.
– spot reklamowy w poczekalni toru;
 
Inne warianty dostosowane do Państwa i naszych możliwości.
 
      Wyrażamy nadzieję, że przedstawiona przez nas oferta zainteresuje Państwa oraz spełni wszelkie oczekiwania. Z przyjemnością spotkamy się z Państwem, by móc przybliżyć naszą działalność oraz określić możliwe wspólne obszary działań a także by odpowiedzieć na Państwa pytania. Mamy nadzieję, że Nasza współpraca przyniesie obu stronom satysfakcję. Jesteśmy również przekonani, iż Państwa wsparcie będzie istotnym wkładem w rozwój kartingu halowego. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.