GOKARTY Wrocław Racing Center – największy halowy tor kartingowy na Dolnym Śląsku. Szeroka flota gokartów, czystość i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie!

Rezerwacje

Rezerwacja Gokarty Wrocław Racing Center | Buforowa 2, 52-131 Wrocław.

Rezerwacja Gokarty Wrocław Racing Center | Buforowa 2, 52-131 Wrocław.

Rezerwacja telefoniczna 662 701 300 lub biuro@torkartingowy.eu
w godzinach otwarcia toru: pn-pt 14:00-22:00 / weekend 11:00-22:00

FAQ | REZERWACJE

Jak wyglądają jazdy?

Standardowe przejazdy trwają 10 min. 1 bilet = 1 przejazd = 10 minut. Między poszczególnymi przejazdami obowiązują ok. 5 minutowe przerwy. Na torze może przebywać jednocześnie 15 gokartów. Jazdę rozpoczynamy i kończymy w parku maszyn. Podczas jazdy czasy poszczególnych gokartów wyświetlane są na ekranie. Po każdej jeździe (na życzenie) uczestnik otrzymuje wydruk z czasami poszczególnych okrążeń/gokartów.

Czy trzeba rezerwować gokarty?

Nie wymagamy rezerwacji miejsc, aczkolwiek przed przyjazdem warto sprawdzić kalendarz rezerwacji, czy są jeszcze dostępne gokarty lub czy tor nie jest wynajęty na wyłączność. Rezerwacji można dokonać telefonicznie bądź mailowo w godzinach otwarcia toru. Osoby posiadające rezerwacje powinny stawić się na torze ok 15 min wcześniej w innym przypadku rezerwacja przepada. Kalendarz rezerwacji (7/15 kartów – oznacza, że 7 gokartów z 15 jest zajętych, pozostałe 8 do dyspozycji pozostałych klientów).

Czy rezerwacja oznacza, że mamy tor tylko dla siebie?

Nie. Rezerwacja np. 5 gokartów gwarantuje przejazd dla 5 osób o konkretnej godzinie. Z pozostałych gokartów w tym czasie mogą skorzystać inni klienci. Istnieje możliwość rezerwacji toru na wyłączność, szczegóły → https://www.torkartingowy.eu/oferta-dla-firm/ Należy zgłosić się w recepcji toru min 15 min przed planowaną rezerwacją, w innym wypadku rezerwacja przepada.

SPRAWDŹ WIĘCEJ:

FAQ

CENNIK BILETÓW

FACEBOOK Wrocław Racing Center

Rezerwacja Gokarty Wrocław Racing Center

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress