Racing Pub

Racing Pub

Racing Pub | Gaj Jagodno Brochów | Wrocław Racing Center

Racing Pub | Gaj Jagodno Brochów | Wrocław Racing Center

Racing Pub znajduje się przy torze kartingowym Wrocław Racing Center na ulicy Buforowej 2. W bliskiej lokalizacji Jagodna oraz Gaju, co zdecydowanie pozwala na odwiedzanie nas na piechotę, bądź dojazdu za pomocą autobusu lini 133, 110, 255, 900L, 900P,  910. Pub posiada salę wyposażoną w dart, piłkarzyki, bilarda oraz gry planszowe, które pozwolą spędzić miły czas ze znajomymi i rodziną. Urozmaicić go można korzystając z naszego menu, w którym znajdziecie  kawę, herbatę, napoje gazowane i soki oraz alkohole wysokoprocentowe bądź proste drinki. 

Ponadto w Pubie posiadamy salę, która jest wyposażona w rzutnik oraz nagłośnienie pozwalające zorganizować szkolenia firmowe, bądź konferencje.

W naszej ofercie znajduję się również organizacja imprez firmowych i urodzin. Dzięki oświetleniu dyskotekowemu i wyposażeniu w wytwornice dymu i baniek, łącząc to z naszym nagłośnieniem, można zorganizować imprezę, o której długo nikt nie zapomni.

Jeśli chodzi o dzieci, można je zabrać do naszego lokalu! Posiadamy mały plac zabaw oraz zabawki i kolorowanki, które z pewnością na chwilę zajmą pociechy i pozwolą na spokojne wypicie kawy w naszym lokalu. A co, jeżeli urodziny, ale dla tych najmłodszych właśnie? Spokojnie, dla nich też przygotowujemy salę, oraz mamy ofertę, w której zawarty jest również suchy poczęstunek i napoje.

Zatem podsumowując. Jeżeli szukasz lokalu, do którego można pójść w okolicach Gaju i Jagodna, pubu, w którym można posiedzieć przy wieczornym piwku i zrelaksować się przy jednej z gier, jeżeli szukasz miejsca na imprezę rodzinną, urodziny, imprezę firmową, bądź urodziny swojej pociechy – skontaktuj się z nami, przyjdź do Racing Pubu porozmawiaj, odpocznij i się zrelaksuj, mamy to czego potrzebujesz.

Jesteśmy otwarci codziennie. Środa-piątek: 17:00 – 22:00 / Sobota-niedzielę od 11:00 – 22:00.

Racing Pub | Gaj Jagodno Brochów | Wrocław Racing Center

Racing Pub | Gaj Jagodno Brochów | Wrocław Racing Center

SPRAWDŹ WIĘCEJ:

CENNIK BILETÓW

FACEBOOK Wrocław Racing Center