Dla firm

Gokarty Wrocław Racing Center – eventy firmowe

Planujesz imprezę firmową lub grupowe spotkania na Dolnym Śląsku? Zorganizuj prestiżowy event, który uczestnicy będą wspominać przez lata!

Oderwij się od zwykłego dnia w biurze na rzecz ekscytujących wyścigów na torze kartingowym Wrocław Racing Center. Zaproś pracowników, wykonawców, klientów lub rodzinę do udziału w jednym z naszych elektryzujących pakietów, bądź imprezie indywidualnie dostosowanej do Twoich potrzeb. Oferujemy kompleksową organizację imprezy włączając w to wynajem sali konferencyjno-szkoleniowej, przygotowanie cateringu, baru po organizację dyskoteki z DJ-em.

Nasze eventy są zaplanowane tak, by zapewnić świetną, ale przede wszystkim bezpieczną zabawę. Zamiast spotkań w biurze postaw na team-building na torze Wrocław Racing Center. Doświadczenie oraz możliwości naszego obiektu sprawiają, że organizowanie imprez integracyjnych oraz eventów stało się naszą specjalnością. Bezpieczne warunki do jazdy, wysoka jakość i czystość sprzętu to, to z czego jesteśmy najbardziej znani!

ZAPYTAJ O OFERTĘ: biuro@torkartingowy.euAgencja eventowa – Wrocław

Doradzamy, pomagamy w organizacji oraz przeprowadzamy kompleksowo imprezy firmowe, integracyjne oraz kawalerskie. 

Zapraszamy do współpracy agencje eventowe z Wrocławia i Dolnego Śląska oraz wszystkich, którym nie obca jest organizacja imprez czy we Wrocławiu.

Wrocław Racing Center

e-mail: biuro@torkartingowy.eu