Imprezy firmowe

Imprezy firmowe

8 kwietnia 2022 Wyłączono przez wrc

Imprezy firmowe na Wrocław Racing Center

Planujesz imprezę korporacyjną lub grupowe spotkania na Dolnym Śląsku? Zorganizuj prestiżowy event, który uczestnicy będą wspominać przez lata! Oderwij się od zwykłego dnia w biurze na rzecz ekscytujących wyścigów na torze kartingowym Wrocław Racing Center. Zaproś pracowników, wykonawców, klientów lub rodzinę do udziału w jednym z naszych elektryzujących pakietów, bądź imprezie indywidualnie dostosowanej do Twoich potrzeb. Oferujemy kompleksową organizację imprezy firmowej włączając w to wynajem sali konferencyjno-szkoleniowej, przygotowanie cateringu, baru po organizację dyskoteki z DJ-em.

 

Nasze eventy są zaplanowane tak, by zapewnić świetną, ale przede wszystkim bezpieczną zabawę. Zamiast spotkań w biurze postaw na team-building na torze Wrocław Racing Center. Doświadczenie oraz możliwości naszego obiektu sprawiają, że organizowanie imprez integracyjnych oraz eventów stało się naszą specjalnością. Bezpieczne warunki do jazdy, wysoka jakość i czystość sprzętu to, to z czego jesteśmy najbardziej znani!

 

Wyślij zapytanie na: biuro@torkartingowy.eu

przygotujemy ofertę dostosowaną do ilości uczestników oraz budżetu

 

 Interesuje Cię własna liga kartingowa?

>>> sprawdź jak możemy Ci w tym pomóc! <<<

 

 

W ofercie również Vouchery prezentowe dla pracowników i partnerów biznesowych

Zaproponuj swoim pracownikom atrakcyjną formę relaksu i wypoczynku. Vouchery bądź karnety to doskonałe narzędzie do uatrakcyjnienia oferty pracodawcy na rynku, a zarazem sposób motywacji i rozwoju Twoich pracowników i partnerów.

 

Współpraca dla firm

Dysponujemy licznymi, skutecznymi narzędziami promocyjnymi i reklamowymi. Sponsorom,
w zakresie adekwatnym do zaangażowania finansowego,  zapewniamy obecność w kampaniach promocyjnych. Proponujemy też ciekawe formy niestandardowej promocji, dostosowane do specyfiki i potrzeb naszych sponsorów. W ramach sponsoringu ze swojej strony oferujemy:

– nazwę w tytule imprezy;
– udostępnienie niezbędnego miejsca pod stoisko reklamowe (sprzedażowe) w poczekalni toru;
– baner reklamowy (wielkogabarytowy) na hali (1 rok);
– roll-up reklamowy oraz materiały promocyjne w poczekalni toru (1 rok);
– rabat 20% rabatu dla pracowników na przejazdy gokartami (1 rok);
– promocję w mediach społecznościowych i www.;
– mailing do ponad 45 tyś naszych klientów;
– spot reklamowy w poczekalni toru;
  
Inne warianty dostosowane do Państwa i naszych możliwości.
 

Agencje eventowe – Wrocław

Współpracujemy z wieloma agencjami eventowymi w Polsce. Od lat doradzamy, jak kompleksowo zaplanować event na naszym torze kartingowym. Oferujemy organizację imprez firmowych, integracyjnych, kawalerskich oraz szkoleń. Wszystko z gwarancją minimalnych formalności, szybkiej i profesjonalnej realizacji.

Zapraszamy do współpracy agencje eventowe z Wrocławia i Dolnego Śląska.