Dla pracowników firm

AB S.A. – promocja obowiązuje od poniedziałku do piątku. Każdy bilet 10 min/35 zł. Bilety w promocyjnej cenie sprzedawane są za okazaniem dokumentu potwierdzającego pracę w AB S.A. Bilety ważne są tylko w dniu zakupu. Promocja dotyczy wyłącznie standardowych gokartów.

HP Bagde – promocja obowiązuje od poniedziałku do piątku. Każdy bilet 10 min/35 zł. Bilety w promocyjnej cenie sprzedawane są za okazaniem HP Badge. Bilety ważne są tylko w dniu zakupu. Promocja dotyczy wyłącznie standardowych gokartów.

Good to Be an IBM-er – promocja obowiązuje od poniedziałku do piątku. Każdy bilet 10 min/35 zł. Bilety w promocyjnej cenie sprzedawane są za okazaniem IBM Badge. Bilety ważne są tylko w dniu zakupu. Promocja dotyczy wyłącznie standardowych gokartów.

ID KRD – promocja obowiązuje od poniedziałku do piątku. Każdy bilet 10 min/35 zł. Bilety w promocyjnej cenie sprzedawane są za okazaniem dokumentu potwierdzającego pracę w KRD. Bilety ważne są tylko w dniu zakupu. Promocja dotyczy wyłącznie standardowych gokartów.

BNY Mellon – promocja obowiązuje od poniedziałku do piątku. Każdy bilet 10 min/35 zł. Bilety w promocyjnej cenie sprzedawane są za okazaniem dokumentu potwierdzającego pracę w BNY. Bilety ważne są tylko w dniu zakupu. Promocja dotyczy wyłącznie standardowych gokartów.

LG ID – promocja obowiązuje od poniedziałku do piątku. Każdy bilet 10 min/35 zł. Bilety w promocyjnej cenie sprzedawane są za okazaniem dokumentu potwierdzającego pracę w LG. Bilety ważne są tylko w dniu zakupu. Promocja dotyczy wyłącznie standardowych gokartów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.