GOKARTY Wrocław Racing Center – największy halowy tor kartingowy na Dolnym Śląsku. Szeroka flota gokartów, czystość i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie!

TobikartGP

TobikartGP Wrocław Racing Center

Od 22 marca ruszamy z całkowicie nowym cyklem zawodów Tobikart GP! Cykl potrwa do lutego 2020 i będzie składał się z 12 punktowanych rund, które będą rozgrywane raz w miesiącu! W zawodach może wystartować maksymalnie 6 drużyn dwuosobowych, czyli łącznie 12 kierowców, którzy będą jednocześnie rywalizować w wyścigu indywidualnym jaki i również zbierać punkty do klasyfikacji zespołowej.

Forma zawodów:
– Kwalifikacje: 1 okrążenie pomiarowe
– Wyścig: 70 minut + 1 obowiązkowy pit stop

Nowość: kary naliczane bezpośrednio podczas wyścigu w postaci przejazdu przez aleję serwisową.

Terminarz: 22.03 / 19.04 / 24.05 / 21.06 / 19.07 / 23.08 / 20.09 / 18.10 / 22.11 / 20.12 / 24.01 / 21.02

Wpisowe: 220 zł od zawodnika
Doważanie do minimum 80 kg we własnym zakresie.

Zapisy: biuro@torkartingowy.eu w zgłoszeniu należy podać nazwę zespołu oraz imię i nazwisko kierowców (zespoły dotychczas startujące mają pierwszeństwo zapisów, o kolejności decyduje ilość zdobytych punktów w klasyfikacji drużynowej).

Wyniki 20.09.2019
Zwycięzcą VII Rundy Tobikart GP został Matusz Gil, który w bardzo wyrównanym i emocjonującym wyścigu, jako pierwszy pokonał dystans 70 minut. Wspólnie z Tomaszem Rewuckim (P4), wygrali również klasyfikację drużynową, zdobywając 76 punktów dla swojego zespołu RRKARTEAM.

🥇 Mateusz Gil – RRKARTEAM – 99 okr. (50 pkt)
🥈 Szymon Łukomski – Hussarya Karting Team – 99 okr. (40 pkt)
🥉Alexander Malec – SM RT – 98 okr. (32 pkt)

TobikartGP
TobikartGP

Wyniki 23.08.2019
Zwycięzcą VI Rundy Tobikart GP został Szymon Łukomski, który w ciągu 70 minut pokonał 99 okrążeń i uzyskał najlepszy czas wyścigu (41,278). Wspólnie z Przemkiem Kulisiem, chłopaki wygrali również klasyfikację drużynową, zdobywając 66 punktów dla Hussarya Karting Team.

🥇 Szymon Łukomski – Hussarya Karting Team – 99 okr. (50 pkt)
🥈 Alexander Malec – SM RT – 98 okr. (40 pkt)
🥉Ernest Greńczuk – Auto-Expert RT – 98 okr. (32 pkt)
TobikartGP
TobikartGP

Wyniki 19.07.2019

Zwycięzcą V Rundy Tobikart GP został Alexander Malec. Tuż za nim, ze starą jednie niecałych 5 sekund, Jakub Czernal. Trzeci na mecie Mateusz Gil. Czołówka podczas 70 minutowego wyścigu pokonała 101 okrążeń na bardzo wymagającej konfiguracji toru. Najlepszy czas zawodów (40,461) wykręcił Alex i wspólnie z Ryszardem Sawickim ich zespół SM RT tryumfował w klasyfikacji drużynowej zdobywając łącznie 72 punkty.

🥇  Alexander Malec – SM RT – 101 okr. (50 pkt)
🥈 Jakub Czernal – RRKARTEAM – 101 okr. (40 pkt)
🥉  Mateusz Gil – BIENIEK RT – 100 okr. (32 pkt)
—–

TobikartGP
TobikartGP

Wyniki 21.06.2019

IV Runda Tobikart GP za nami! Ponownie oglądaliśmy bardzo wyrównaną rywalizację. Po 70 minutach wyścigu, aż 6. zawodników pokonało pełen dystans 92 okrążeń. Strata między zwycięzcą zawodów a 5. zawodnikiem wynosiła jedynie 15 sekund. Najlepszym czasem zawodów (42,889) popisał się Mateusz Gil. W klasyfikacji drużynowej najwięcej punktów uzbierał, debiutujący w TobikartGP, zespół Bieniek Racing Team w składzie Mateusz Gil i Kuba Bieniek. Zawody niestety zapiszą się w pamięci, głównie ze względu na pozasportowy incydent podczas wyścigu :/ Nie mniej, wszystkim zawodnikom, którzy ukończyli ten bardzo wyczerpujący wyścig – składamy ogromne gratulacje!

🥇 Mateusz Gil – BIENIEK RT – 92 okr. (50 pkt)
🥈 Łukasz Rosłanowski – RRKARTEAM – 92 okr. (40 pkt)
🥉 Alexander Malec – SM RT / – 92 okr. (32 pkt)
—–

TobikartGP
TobikartGP

Wyniki 24.05.2019 TobikartGP 24.05 (1).PNG

III Runda Tobikart GP za nami! Tym razem mogliśmy oglądać bardzo wyrównany wyścig. Po 70 minutach rywalizacji aż 6 zawodników pokonało dystans 107. okrążeń, a różnica między pierwszą a szóstą pozycją wyniosła jedynie 17,257! Dotychczasową dominację RRKartTeam przełamali Alexander Malec, Jakub Orłowski i Mateusz Gil. Zespołowo najwięcej punktów uzbierali zawodnicy SM RT w składzie Malec i Sawicki.

🥇 Alexander Malec – SM RT – 107 okr. (50 pkt)
🥈 Jakub Orłowski – Forza #RK – 107 okr. (40 pkt)
🥉 Mateusz GIl – Babyface RT / – 107 okr. (32 pkt)
—–

TobikartGP
TobikartGP

Wyniki 19.04.2019

II Runda Tobikart GP za nami! Komplet punktów ponownie trafił do zespołu RRkarTeam! Z nową konfiguracją toru, przygotowaną specjalnie na zawody, najlepiej poradzili sobie:

🥇 Tomasz Rewucki #RRkarTeam – 107 laps (50 pkt)
🥈 Ernest Greńczuk #RRkarTeam – 107 okr. (40 pkt)
🥉 Kamil Zając #Babyface RT / – 106 okr. (32 pkt)
—–

Spore brawa należą się Kamilowi Zającowi, Robertowi Piotrowskiemu i Kuba Werłosowi, którzy dzięki spokojnej i czystej rywalizacji osiągnęli bardzo dobre wyniki indywidualnie jak i drużynowo. Uznania również dla młodziutkiego Przemek Kuliś, który pokonał pełen 70 minutowy dystans wyścigu.
TobikartGP
TobikartGP

Wyniki 22.03.2019

Debiut nowej serii wyścigowej Tobikart GP za nami! Długość wyścigu okazała się nie małym wyzwaniem. Mimo ogromnego zmęczenia, pełne 70 minut rywalizacji udało się pokonać 9. z 12. zawodników. Zwycięzca I rundy TobikartGP został 🏆 Tomasz Rewucki, który pokonał najwięcej okrążeń oraz wykręcił najlepszy czas wyścigu 38,096! 2. pozycję w zawodach zajął Łukasz Rosłanowski, który wspólnie z Tomkiem startuje w zespole RRkarTeam, a zatem komplet punktów w klasyfikacji drużynowej wędruje do Panów! 3. pozycję wywalczył Aleksander Malec. Gratulacje!

🥇 Tomasz Rewucki #RRkarTeam – 105 laps (50 pkt)
🥈 Łukasz Rosłanowski #RRkarTeam – 103 okr. (40 pkt)