GOKARTY Wrocław Racing Center – największy halowy tor kartingowy na Dolnym Śląsku. Szeroka flota gokartów, czystość i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie!

Oferta dla motocyklistów

OFERTA DLA MOTOCYKLISTÓW

Zapraszamy wszystkich motocyklistów do korzystania z Halowego Toru Kartingowego, założonego i prowadzonego przez aktualnego wicemistrza świata w kartingu Sławomira Murańskiego. Tor mieści się na ul. Buforowej 2 [teren Chemii] i z powodzeniem można na nim samodzielnie doskonalić technikę jazdy na motocyklu. Będąc motocyklistką doskonale wiem, jak ciężko przetrwać sezon jesienno–zimowy, kiedy to aura zmusza nas do rezygnacji z jazdy na „stalowych rumakach”. Ponieważ sama jeżdżę na torze na swojej „Smoczycy’, mogę zapewnić, że możliwość ta w pewnym stopniu zaspokaja motocyklowy „nałóg”. Zamiast marnować czas poza sezonem motocyklowym, wykorzystuję go na wykonywanie różnorodnych ćwiczeń na torze, poprawiających koordynację ruchową, opanowanie motocykla, technikę jazdy [np. przeciwskręt, prawidłowe pokonywanie zakrętów] i inne umiejętności niezbędne do zwiększenia własnego bezpieczeństwa na drodze.

Zapraszam serdecznie – Kamila Hofbauer [Manager WRC Wrocław].

OGÓLNE ZAŁOŻENIA OFERTY

 korzystanie, w okresie od listopada do kwietnia, z toru przez motocyklistów w celu doskonalenia techniki jazdy;
 grupy max. 5 osobowe [w przypadku mniejszej liczebnie grupy, koszt wynajęcia toru taki, jak dla 5 osób];
 godzina wynajęcia toru na wyłączność, koszt 175,00 zł [35,00 zł /osoba];
 tor udostępniony: w poniedziałki i czwartki w godzinach 08:00 – 12:00 lub wtorki, środy i piątki w godzinach od 08:00 – 14:00, po wcześniejszej rezerwacji terminu i dokonaniu przedpłaty [w przypadku rezygnacji z rezerwacji, przedpłata nie podlega zwrotowi];
 motocykle w zakresie użytkowników toru;
użytkownik bierze na siebie pełną odpowiedzialność za zdarzenia mające miejsce w trakcie wynajęcia toru.

OFERTA DODATKOWA

Dla wszystkich motocyklistów korzystających z tej oferty, w okresie od listopada do kwietnia, od poniedziałku do piątku, specjalna zniżka 19% na 10 min jazdy na torze, w godzinach jego otwarcia.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress