Największy halowy tor kartingowy i gokartowy na Dolnym Śląsku, Wyposażony w nowoczesne pojazdy do kartingu! Zapraszamy do nas, świetnie promocje!

Oferta dla firm

Planujesz imprezę korporacyjną lub grupowe spotkania na Dolnym Śląsku? Zorganizuj prestiżowy event, który uczestnicy będą wspominać przez lata!

Oderwij się od zwykłego dnia w biurze na rzecz ekscytujących wyścigów na torze kartingowym Wrocław Racing Center. Zaproś pracowników, wykonawców, klientów lub rodzinę do udziału w jednym z naszych elektryzujących pakietów, bądź imprezie indywidualnie dostosowanej do Twoich potrzeb. Oferujemy kompleksową organizację imprezy włączając w to wynajem sali konferencyjno-szkoleniowej, przygotowanie cateringu, baru po organizację dyskoteki z DJ-em.

Nasze eventy są zaplanowane tak, by zapewnić świetną, ale przede wszystkim bezpieczną zabawę. Zamiast spotkań w biurze postaw na team-building na torze Wrocław Racing Center. Doświadczenie oraz możliwości naszego obiektu sprawiają, że organizowanie imprez integracyjnych oraz eventów stało się naszą specjalnością. Bezpieczne warunki do jazdy, wysoka jakość i czystość sprzętu to, to z czego jesteśmy najbardziej znani!

Afterparty?

Racing Pub, parkiet taneczny, Vip Room oraz telebim, na którym można śledzić m. in. największe wydarzenia sportowe. 

A to wszystko oprawione profesjonalnym oświetleniem i nagłośnieniem.

 

Agencja eventowa – Wrocław

Organizujemy imprezy dla firm, prowadzimy zabawy integracyjne, doradzamy, jak zaplanować eventy. Zapraszamy do współpracy agencje eventowe z Wrocławia i Dolnego Śląska oraz wszystkich, którym nie obca jest organizacja imprez firmowych czy też organizacja eventów (Wrocław).

Wrocław Racing Center

e-mail: biuro@torkartingowy.eu

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress