GOKARTY Wrocław Racing Center – największy halowy tor kartingowy na Dolnym Śląsku. Szeroka flota gokartów, czystość i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie!

Blink – sprawdź szybkości reakcji

Blink jest profesjonalnym urządzeniem diagnostycznym, które pozwala testować sprawność zawodników w zakresie podstawowych cech psychofizycznych:
– szybkości reakcji,
– koordynacji wzrokowo-ruchowej (czas i precyzja reakcji na linii oko-ręka),
– zakresu pola widzenia peryferyjnego,
– umiejętności koncentracji.

Blink przeznaczony jest do treningu zawodników sportowych. Program ćwiczeń może zostać ukierunkowany na rozwój określonych cech sprawnościowych lub całego ciała. Rezultaty zawodnika można odnieść zarówno do wyników innych osób jak i jego poprzednich osiągnięć.

Ćwiczenia na Blinku, w parach (grupach), pozwalają na wykorzystanie mechanizmów bezpośredniej rywalizacji. To skuteczne przygotowanie do rzeczywistych zawodów sportowych. Dzięki specjalnym programom zawodnicy doskonalą umiejętność błyskawicznej reakcji i koncentracji uwagi.

Innym zastosowaniem może być również wykorzystanie Blink-a podczas imprez integracyjnych. Przygotowany program gier pozwala na realizację dwóch celów; budowania uczucie więzi w drużynie oraz poprawę kondycji zawodników. Blink pomaga w budowaniu ducha zespołu przy wykorzystaniu sportowej atmosfery. Uczestnicy mogą sprawdzić swoje umiejętności podczas ćwiczeń indywidualnych, mogą rywalizować z innymi albo ze swoimi wynikami a następnie porównać je do najlepszych osiągnięć uzyskanych na tych urządzeniach. W miłej atmosferze uczestnicy mogą poczuć się jak zawodowi sportowcy podczas treningu, a jednocześnie przyjemnie i aktywnie spędzić czas.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress